O nás - Maychem - Professional liquid

O nás

Společnost Maychem byla založena v roce 1970 a výrobou kapalin pro topné systémy se začala zabývat v roce1975. Nejprve se orientovala na výrobu těsnících kapalin nejen pro topné systémy ale i pro ostatní stavební odvětví. Na úplném začátku vyvinula dva produkty na utěsnění úniku vody z topných systémů.

V první dvou letech společnost uvedla na trh a sama prováděla službu, kterou nabízela zákazníků utěsnění topných systémů při úniku vody. V následujících letech byly investovány velké investice do výzkumu a vývoje nových produktů mezi které patří například: kapaliny pro čištění a ochranu topných systémů nebo nemrznoucí směsi, školení nových partnerů a zvyšování výroby.V posledních letech minulého století a po roce 2000 se společnost Maychem začala zabývat vývojem nových specifických produktů a kapalin dle vzniklých požadavků trhu pro různá průmyslová odvětví, neustále zlepšuje interní procesy, sleduje a rozvíjí další klíčové obchodní cíle, klade především důraz na spokojenost zákazníka a vysokou kvalitu vyráběných čistících a ochranných kapalin pro topné a solární systémy.

S nástupem nové obchodní strategie se dnes společnost Maychem etabluje na domácím trhu jako nová společnost, která se může pochlubit více než 40 lety zkušeností a vysoce kvalifikovaným personálem, dvěma laboratořemi pro výzkum a vývoj, velmi širokou prodejní sítí která se neustále rozrůstá o nové zákazníky. Společnost Maychem představuje jednu z největších společností v Evropě zaměřenou na výrobu chemických kapalin pro topné systémy, která Vám zaručí velmi vysokou kvalitu dodávaných výrobků. Pro Českou republiku zastupuje firmu MAYCHEM společnost Hermann tepelná technika s.r.o., která se nezajímá pouze o samotný prodej kapalin, ale dohlíží i na jejich správnou aplikaci a použití v topných systémech. Více než 20  let zkušeností v oboru vytápění nám pomáhá vždy určit správnou kapalinu ať už se jedná o únik v topení nebo ochranu topného systému.